Transfery | 2009-09-18 15:37:36 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: Polonia Bytom / inf. własna
Testowanych w Bytomiu Andrzej Olszewski podpisał dziś kontrakt z Polonią Bytom, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2010 roku.
Polonia poszukiwała nowego bramkarza po tym jak kontuzji doznał Juraj Balaż.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








