Transfery | 2009-07-31 22:28:06 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: Korona Kielce
Zbigniew Małkowski jest już zawodnikiem Korony Kielce! 31-letni bramkarz podpisał dziś roczną umowę z kieleckim klubem.
Małkowski jest wychowankiem Warmii Olsztyn. Ma za sobą występy między innymi w szkockim Hibernian FC i holenderskim Feyenoordzie. Ostatnio reprezentował barwy OKS 1945 Olsztyn.
Z Koroną Kielce związał się rocznym kontraktem. – Zbyszek to doświadczony zawodnik. Zrobił na nas dobre wrażenie podczas treningów. Z pewnością będzie sporym wzmocnieniem naszego zespołu. Ze względów formalnych prawdopodobnie nie znajdzie się w kadrze na mecz z Polonią Warszawa, ale w kolejnym spotkaniu powinien już znaleźć się w meczowej 18-stce – powiedział wiceprezes do spraw sportowych Jarosław Niebudek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.