Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2009-07-06 13:15:25 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Polonia Bytom

Hricko i Podstawek przedłużyli kontrakty

Fot.: Anna Szłapa

W dniu dzisiejszym dwóch kolejnych piłkarzy przedłużyło ważność swoich kontraktów z Polonią Bytom.

27-letni obrońca Peter Hricko związał się z naszym Klubem na kolejny rok, natomiast 30-letni napastnik Grzegorz Podstawek podpisał kontrakt ważny przez najbliższe dwa lata.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane