Transfery | 2009-07-06 13:15:25 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Polonia Bytom
W dniu dzisiejszym dwóch kolejnych piłkarzy przedłużyło ważność swoich kontraktów z Polonią Bytom.
27-letni obrońca Peter Hricko związał się z naszym Klubem na kolejny rok, natomiast 30-letni napastnik Grzegorz Podstawek podpisał kontrakt ważny przez najbliższe dwa lata.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








