Transfery | 2009-07-03 17:50:35 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: Jagiellonia Białystok
27-letni obrońca Marcin Pacan, który po zakończeniu sezonu wystawiony został na listę transferową, za porozumieniem stron rozwiązał w dniu dzisiejszym obowiązujący do 30 czerwca 2010 roku kontrakt - poinformował klub.
W nowym sezonie Pacan będzie reprezentował barwy pierwszoligowej Wisły Płock.
Wychowanek Karkonoszy Jelenia Góra trafił do Jagiellonii latem ubiegłego roku z pierwszoligowego Pelikana Łowicz. W żółto-czerwonych barwach zadebiutował 24 sierpnia 2008 roku w wyjazdowym meczu z Legią Warszawa (0:2).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








