Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2009-07-03 17:50:35 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: Jagiellonia Białystok

Pacan rozwiązał kontrakt

Fot.: Dawid Ćmielewski

27-letni obrońca Marcin Pacan, który po zakończeniu sezonu wystawiony został na listę transferową, za porozumieniem stron rozwiązał w dniu dzisiejszym obowiązujący do 30 czerwca 2010 roku kontrakt - poinformował klub.

W nowym sezonie Pacan będzie reprezentował barwy pierwszoligowej Wisły Płock.

Wychowanek Karkonoszy Jelenia Góra trafił do Jagiellonii latem ubiegłego roku z pierwszoligowego Pelikana Łowicz. W żółto-czerwonych barwach zadebiutował 24 sierpnia 2008 roku w wyjazdowym meczu z Legią Warszawa (0:2).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane