Transfery | 2009-07-03 17:34:40 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: Piast Gliwice
Marcin Folc nie jest już zawodnikiem Piasta. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.
Folc przeszedł do Piasta z Zagłębia Sosnowiec w którym to klubie w 24 spotkaniach rozegranych w ekstraklasie strzelił 6 goli. W gliwickim klubie nie szło mu jednak już tak dobrze. Wystąpił w 12 meczach zdobywając 1 bramkę.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








