Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2009-07-03 17:34:40 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: Piast Gliwice

Marcin Folc rozwiązał kontrakt z Piastem

Fot.: Dawid Ćmielewski

Marcin Folc nie jest już zawodnikiem Piasta. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Folc przeszedł do Piasta z Zagłębia Sosnowiec w którym to klubie w 24 spotkaniach rozegranych w ekstraklasie strzelił 6 goli. W gliwickim klubie nie szło mu jednak już tak dobrze. Wystąpił w 12 meczach zdobywając 1 bramkę.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane