Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2009-07-03 14:12:22 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Wisła Kraków

Ilie Pavel Cebanu na rok w Polonii

Ilie Cebanu wyjechał ze zgrupowania Wisły Kraków w Grosspetersdorf. Mołdawski bramkarz wraca do Polski, bowiem przez najbliższy rok będzie grał w ramach wypożyczenia w Polonii Bytom.

Cebanu wyjechał krótko przed godziną 13:00. Przed hotel wyszedł go pożegnać Mariusz Pawełek, który teraz zostaje bez kolegi w pokoju. Ilie wraca do Polski, gdzie ma podpisać umowę z Polonią Bytom. To już formalność, bowiem zawodnik jest dogadany z tą drużyną co do zasad swojego wypożyczenia.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane