Transfery | 2009-07-03 14:12:22 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Wisła Kraków
Ilie Cebanu wyjechał ze zgrupowania Wisły Kraków w Grosspetersdorf. Mołdawski bramkarz wraca do Polski, bowiem przez najbliższy rok będzie grał w ramach wypożyczenia w Polonii Bytom.
Cebanu wyjechał krótko przed godziną 13:00. Przed hotel wyszedł go pożegnać Mariusz Pawełek, który teraz zostaje bez kolegi w pokoju. Ilie wraca do Polski, gdzie ma podpisać umowę z Polonią Bytom. To już formalność, bowiem zawodnik jest dogadany z tą drużyną co do zasad swojego wypożyczenia.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








