Reprezentacja | 2009-02-04 18:48:29 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: inf. własna
W ciężkiej sytuacji znaleźli się reprezentanci Polski do lat 21. Polacy w grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy U-21, które odbędą się w 2011 roku, trafili bowiem na Hiszpanię, Holandię oraz Finlandię.
Ostatnim grupowym rywalem biało-czerwonych będzie Liechtenstain.
Eliminacje startują w marcu 2009 roku, a zakończą się 7 września 2010 roku.
Na turniej w Danii pojedzie, oprócz gospodarzy, jeszcze siedem zespołów. Grup eliminacyjnych jest dziesięć. Zwycięzcy oraz cztery drużyny, które zajmą drugie miejsca, a będą legitymowały się najlepszym dorobkiem, zagrają w barażach, które wyłonią uczestników ME.
Skład poszczególnych grup:
Grupa 1: Rosja, Rumunia, Mołdawia, Łotwa, Wyspy Owcze, Andora
Grupa 2: Turcja, Szwajcaria, Armenia, Irlandia, Gruzja, Estonia
Grupa 3: Włochy, Walia, Węgry, Bośnia i Hercegowina, Luksemburg
Grupa 4: Hiszpania, Finlandia, Holandia, Polska, Liechtenstein
Grupa 5: Niemcy, Czechy, Irlandia Północna, Islandia, San Marino
Grupa 6: Izrael, Szwecja, Bułgaria, Czarnogóra, Kazachstan
Grupa 7: Serbia, Chorwacja, Norwegia, Słowacja, Cypr
Grupa 8: Francja, Ukraina, Belgia, Słowenia, Malta
Grupa 9: Anglia, Portugalia, Grecja, Macedonia, Litwa
Grupa 10: Austria, Białoruś, Szkocja, Albania, Azerbejdżan
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.