Reprezentacja | 2009-01-15 13:19:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
- Jestem ogromnie zaskoczony powołaniem do reprezentacji. Cieszę się, że będę mógł się pokazać Leo Beenhakkerowi, obawiam się tylko, że mecze odbędą się w trakcie okresu przygotowawczego, będę po ciężkich obozach i nie wiem do końca jak to będzie wszystko w tym momencie wyglądało jeśli chodzi o czucie piłki – mówił zaraz po otrzymaniu powołania do reprezentacji pomocnik Lecha, Jakub Wilk.
Jakub Wilk będzie miał szansę wystąpić w sparingu reprezentacji Polski z klubem FC Paços de Ferreira (04.02) oraz meczu towarzyskim z Litwą (07.02). Po tym drugim spotkaniu lechita poleci do Turcji na zgrupowanie Kolejorza.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.