Reprezentacja | 2011-08-24 20:24:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: pzpn.pl
7 października reprezentacja Polski zagra w Seulu z reprezentacją Korei Południowej. 11 października, w drugim oficjalnym terminie FIFA, reprezentacja rozegra mecz w Europie lub w Afryce. Przeciwnik zostanie potwierdzony w najbliższym czasie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








