Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2011-08-05 23:12:45 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: pzpn.pl

Franciszek Smuda powołał kolejnych zawodników

Fot.: Dawid Ćmielewski

Franciszek Smuda powołał Jakuba Rzeźniczaka, Macieja Rybusa oraz Huberta Wołąkiewicza na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczem z Gruzją (10.08.2011 r., Stadion KGHM Zagłębia Lubin).

Selekcjoner powołał zawodników w miejsce Łukasza Piszczka (Borussia Dortmund) oraz kontuzjowanych Macieja Sadloka (KSP Polonia Warszawa) i Michała Kucharczyka (Legia Warszawa).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane