Reprezentacja | 2011-04-07 08:47:16 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Sztab reprezentacji Polski po konsultacjach z Ekstraklasą SA podjął decyzję o zmianie terminu zgrupowania i meczu reprezentacji zaplanowanego na 2 czerwca 2011 w Austrii.
Zgrupowanie rozpocznie się najprawdopodobniej 1 czerwca w Krakowie. Reprezentacja rozegra dwa mecze w kraju: 4 lub 5 czerwca (przeciwnik nie jest jeszcze znany) oraz 9 czerwca - z Francją w Gdańsku.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








