Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2011-04-07 08:47:16 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN

Zmiana planów reprezentacji Polski

Fot.: Sylwia Kuś

Sztab reprezentacji Polski po konsultacjach z Ekstraklasą SA podjął decyzję o zmianie terminu zgrupowania i meczu reprezentacji zaplanowanego na 2 czerwca 2011 w Austrii.

Zgrupowanie rozpocznie się najprawdopodobniej 1 czerwca w Krakowie. Reprezentacja rozegra dwa mecze w kraju: 4 lub 5 czerwca (przeciwnik nie jest jeszcze znany) oraz 9 czerwca - z Francją w Gdańsku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane