Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2011-02-09 22:30:11 | Nadesłał: Patrycja Przybylska | Źrodlo: inf. własna

Polska pokonała Norwegię

Fot.: Dawid Ćmielewski

Reprezentacja Polski pokonała w towarzyskim spotkaniu kadrę Norwegii 1:0. Mecz rozegrano podczas zgrupowania w Portugalii.

Polacy zagrali skutecznie ale nie ciekawie. Cieszyć oko mogła jedynie bramka strzelona przez Roberta Lewandowskiego, który w 19. minucie z dystansu posłał piłkę do siatki. Wygrana, to jednak pozytywny punkt dla kadrowiczów Smudy, bowiem Norwegowie zajmują 11. miejsce w rankingu FIFA.

Polska - Norwegia 1-0 (1-0)

Bramka: 1-0 Robert Lewandowski (19.)

Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Arkadiusz Głowacki, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Adam Matuszczyk (90. Janusz Gol), Rafał Murawski (88. Grzegorz Krychowiak) - Jakub Błaszczykowski, Ludovic Obraniak (79. Roger Guerreiro), Ireneusz Jeleń (64. Kamil Grosicki) - Robert Lewandowski.

Norwegia: Jon Knudsen - Espen Ruud, Kjetil Waehler (59. Vadim Demidov), Brede Hangeland, John Arne Riise - Erik Huseklepp (77. Morten Moldskred), Alexander Tettey (46. Alexander Tettey), Henning Hauger (46. Ruben Jenssen), Christian Grindheim, Morten Gamst Pedersen (87. Petter Vaagan Moen) - John Carew (59. Mohammed Abdellaoue).

Żółta kartka: Ludovic Obraniak (Polska)

Sędzia: Ivo Nelson dos Anjos Santos (Portugalia)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane