Reprezentacja | 2011-02-09 22:30:11 | Nadesłał: Patrycja Przybylska | Źrodlo: inf. własna
Reprezentacja Polski pokonała w towarzyskim spotkaniu kadrę Norwegii 1:0. Mecz rozegrano podczas zgrupowania w Portugalii.
Polacy zagrali skutecznie ale nie ciekawie. Cieszyć oko mogła jedynie bramka strzelona przez Roberta Lewandowskiego, który w 19. minucie z dystansu posłał piłkę do siatki. Wygrana, to jednak pozytywny punkt dla kadrowiczów Smudy, bowiem Norwegowie zajmują 11. miejsce w rankingu FIFA.
Polska - Norwegia 1-0 (1-0)
Bramka: 1-0 Robert Lewandowski (19.)
Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Arkadiusz Głowacki, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Adam Matuszczyk (90. Janusz Gol), Rafał Murawski (88. Grzegorz Krychowiak) - Jakub Błaszczykowski, Ludovic Obraniak (79. Roger Guerreiro), Ireneusz Jeleń (64. Kamil Grosicki) - Robert Lewandowski.
Norwegia: Jon Knudsen - Espen Ruud, Kjetil Waehler (59. Vadim Demidov), Brede Hangeland, John Arne Riise - Erik Huseklepp (77. Morten Moldskred), Alexander Tettey (46. Alexander Tettey), Henning Hauger (46. Ruben Jenssen), Christian Grindheim, Morten Gamst Pedersen (87. Petter Vaagan Moen) - John Carew (59. Mohammed Abdellaoue).
Żółta kartka: Ludovic Obraniak (Polska)
Sędzia: Ivo Nelson dos Anjos Santos (Portugalia)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.