Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2011-02-02 12:29:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN

Zgrupowanie w Portugalii bez zawodników Polonii Warszawa

Fot.: Sylwia Kuś

W związku z przekazaną przez władze Polonii Warszawa informacją, że zawodnicy Polonii będą krócej, niż pierwotnie ustalono, na zgrupowaniu reprezentacji narodowej w Portugalii, Polski Związek Piłki Nożnej wycofuje powołania do reprezentacji na mecze z Mołdawią i Norwegią dla Tomasza Jodłowca, Adriana Mierzejewskiego, Macieja Sadloka i Artura Sobiecha.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane