Reprezentacja | 2011-01-27 16:49:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Piotr Celeban (Śląsk Wrocław) został powołany do reprezentacji Polski na mecz z Mołdawią (6.02.2011 r.).
W meczu z Mołdawią nie zagra natomiast Rafał Murawski, który przyjedzie na zgrupowanie przed meczem z Norwegią (9.02.2011 r.).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








