Reprezentacja | 2010-12-08 14:06:59 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
O 10.00 odbył się pierwszy trening reprezentacji Polski na zgrupowaniu przed meczem z Bośnią i Hercegowiną. Wszyscy zawodnicy są zdrowi, a w przeciwieństwie do aury w Polsce, pogoda w Antalyi (Turcja) sprzyja treningom.
Dzisiaj odbędzie się jeszcze trening o godz. 17.00, na którym w nowej roli zadebiutuje Tomasz Frankowski, który poprowadzi trening napastników.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








