Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2010-11-18 05:10:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań

Wojtkowiak: "Dziwnie mi się grało"

Fot.: Dawid Ćmielewski

- Trochę dziwnie mi się grało na tym stadionie w koszulce reprezentacji Polski. Przyzwyczajony jestem do stroju Lecha i chóralnych śpiewów naszych kibiców. Cieszę się jednak, że na Bułgarskiej pojawił się komplet widzów, a przede wszystkim jestem zadowolony ze zwycięstwa - powiedział po meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej, obrońca reprezentacji Polski i Lecha Poznań, Grzegorz Wojtkowiak.

- Zagrałem pierwszy raz cały mecz po kontuzji. Czasem mnie przytykało, ale to było tylko chwilowe. Ogółem jestem zadowolony, że na boisku mogłem spędzić więcej minut – dodał.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane