Reprezentacja | 2010-11-18 05:10:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
- Trochę dziwnie mi się grało na tym stadionie w koszulce reprezentacji Polski. Przyzwyczajony jestem do stroju Lecha i chóralnych śpiewów naszych kibiców. Cieszę się jednak, że na Bułgarskiej pojawił się komplet widzów, a przede wszystkim jestem zadowolony ze zwycięstwa - powiedział po meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej, obrońca reprezentacji Polski i Lecha Poznań, Grzegorz Wojtkowiak.
- Zagrałem pierwszy raz cały mecz po kontuzji. Czasem mnie przytykało, ale to było tylko chwilowe. Ogółem jestem zadowolony, że na boisku mogłem spędzić więcej minut – dodał.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.