Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2010-10-10 07:00:32 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna

Polacy remisują w Chicago

Fot.: Mateusz Czarnecki

Po zaciętym meczu sparingowym reprezentacja USA zremisowała z polskimi piłkarzami 2:2. W naszej drużynie bramki zdobyli Adam Matuszczyk oraz Jakub Błaszczykowski.

USA - Polska 2:2 (1:1)
1:0 Jozy Altidore (13. min)
1:1 Adam Matuszczyk (30. min)
2:1 Oguchi Onyewu (52. min)
2:2 Jakub Błaszczykowski (73. min)

Żółte kartki: Jozy Altidore - Dariusz Pietrasiak.
Sędzia: Steven Di Pietro (Kanada)
Widzów: 31 631.

Polska: Artur Boruc - Łukasz Piszczek, Dariusz Pietrasiak, Michał Żewłakow, Łukasz Mierzejewski - Jakub Błaszczykowski, Adam Matuszczyk, Rafał Murawski, Ludovic Obraniak, Adrian Mierzejewski (71-Andrzej Niedzielan) - Robert Lewandowski.

USA:Tim Howard - Steven Cherundolo, Oguchi Onyewu, Maurice Edu, Carlos Bocanegra, - Stuart Holden, Michael Bradley, Jermaine Jones, Benny Feilhaber (61-Alejandro Bedoya) - Clint Dempsey, Jozy Altidore.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane