Reprezentacja | 2010-10-03 14:40:42 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: inf. własna
Artur Jędrzejczyk z Legii Warszawa i Jacek Kiełb z Lecha Poznań dostali awaryjne powołania do kadry Franciszka Smudy na zgrupowanie w USA.
Dodatkowe powołania do kadry spowodowane są kontuzjami Grzegorza Wojtkowiaka oraz Ireneusza Jelenia. Ponadto, selekcjoner nie będzie mógł skorzystać z Dariusza Dudki, który nie otrzymał zgody na opuszczenie klubu.
We wtorek piłkarska reprezentacja Polski wyleci do Stanów Zjednoczonych, gdzie towarzysko zmierzy się z USA oraz Ekwadorem.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








