Reprezentacja | 2010-09-27 16:31:45 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: pzpn.pl
Selekcjoner reprezentacji Franciszek Smuda ogłosił dziś powołania dla zawodników grających w polskich klubach, którzy wezmą udział w zgrupowaniu w USA i Kanadzie.
Powołania otrzymało dziesięciu zawodników:
Bramkarz: Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok).
Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Łukasz Mierzejewski (Cracovia), Dariusz Pietrasiak (Polonia Warszawa), Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk).
Pomocnicy: Grzegorz Bonin (Górnik Zabrze), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa).
Napastnicy: Andrzej Niedzielan (Korona Kielce), Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok), Euzebiusz Smolarek (Polonia Warszawa).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.