Reprezentacja | 2010-09-05 12:01:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Podczas wczorajszego meczu Tomasz Bandrowski doznał kontuzji prawego stawu skokowego z uszkodzeniem więzadeł stawowych.
Po porannych konsultacjach sztab reprezentacji podjął decyzję, że zawodnik Lecha Poznań opuści dzisiaj zgrupowanie. Dalsze badania zawodnik przejdzie w klubie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








