Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2010-05-31 21:11:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN

Pierwsze treningi w Austrii

Fot.: Dawid Ćmielewski

Polska reprezentacja od niedzieli przebywa w austriackim Walchsee. Zaraz po przylocie kadrowicze odbyli zaplanowany rozruch na boisku przy hotelu. Dzisiaj o 10:30 odbył się pierwszy pełny trening.

Zdrowy jest już Marcin Kowalczyk, który przed meczem w Kielcach narzekał na drobną kontuzję. Indywidualnie trenują jednak Rafał Murawski i Michał Żewłakow. Kapitan reprezentacji zszedł z boiska z powodu kontuzji w połowie meczu z Finlandią. Aby nie narażać zawodników na poważniejsze urazy, najprawdopodobniej nie wystąpią oni w meczu z Serbią.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane