Reprezentacja | 2010-05-31 21:11:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Polska reprezentacja od niedzieli przebywa w austriackim Walchsee. Zaraz po przylocie kadrowicze odbyli zaplanowany rozruch na boisku przy hotelu. Dzisiaj o 10:30 odbył się pierwszy pełny trening.
Zdrowy jest już Marcin Kowalczyk, który przed meczem w Kielcach narzekał na drobną kontuzję. Indywidualnie trenują jednak Rafał Murawski i Michał Żewłakow. Kapitan reprezentacji zszedł z boiska z powodu kontuzji w połowie meczu z Finlandią. Aby nie narażać zawodników na poważniejsze urazy, najprawdopodobniej nie wystąpią oni w meczu z Serbią.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.