Reprezentacja | 2010-05-29 19:34:45 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. własna
Reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Finlandią w meczu towarzyskim rozgrywanym w Kielcach. „Biało-czerwoni” stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ale zabrakło skuteczności. Najbliżej pokonania fińskiego bramkarza był Jakub Błaszczykowski. Piłka po jego uderzeniu w 64 min. trafiła w słupek.
Polska - Finlandia 0:0
Polska: Przemysław Tytoń - Łukasz Piszczek, Grzegorz Wojtkowiak, Michał Żewłakow (46' Maciej Sadlok), Dariusz Dudka - Jakub Błaszczykowski (85' Dawid Nowak), Tomasz Jodłowiec, Adam Matuszczyk (61' Sławomir Peszko), Adrian Mierzejewski (75' Maciej Rybus) - Ireneusz Jeleń (89' Artur Sobiech), Robert Lewandowski (90' Patryk Małecki).
Finlandia: Otto Fredrikson - Veli Lampi (82' Ville Jalasto), Kalle Parviainen, Markus Heikkinen, Niklas Moisander - Jonatan Johansson, Tim Sparv, Roman Eremenko (90, Tuomo Turunen), Roni Porokara (66' Mikael Forssell) - Kasper Hamalainen (81' Joel Perovuo), Jari Litmanen (71' Paulus Roiha).
Żółta kartka: Moisander
Sędzia: Ionut Marius Avram (Rumunia)
Widzów: 14200
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.