Reprezentacja | 2010-05-25 15:30:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Po konsultacjach ze sztabem szkoleniowym zgrupowanie opuścił Ludovic Obraniak. W jego miejsce selekcjoner Franciszek Smuda powołał Marcina Kowalczyka, który już dołączył do reprezentacji.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








