Reprezentacja | 2010-01-22 18:08:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Mecz Polska – Bułgaria odbędzie się nie - jak pierwotnie zaplanowano - w Kielcach, lecz na stadionie Polonii w Warszawie. Data rozegrania meczu pozostaje bez zmian - 3 marca 2010 r.
Decyzję podjęto na prośbę federacji bułgarskiej, która zmieniła plan przyjazdu swoich zawodników na zgrupowanie. Kadrowicze przylecą do Warszawy z różnych miast europejskich, a nie - jak pierwotnie planowano - lotem czarterowym z Sofii. Przejazd z Warszawy do Kielc wydłużyłby znacznie pobyt reprezentacji Bułgarii w Polsce.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








