Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2010-01-22 18:08:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN

Mecz z Bułgarią odbędzie się w Warszawie

Fot.: Dawid Ćmielewski

Mecz Polska – Bułgaria odbędzie się nie - jak pierwotnie zaplanowano - w Kielcach, lecz na stadionie Polonii w Warszawie. Data rozegrania meczu pozostaje bez zmian - 3 marca 2010 r.

Decyzję podjęto na prośbę federacji bułgarskiej, która zmieniła plan przyjazdu swoich zawodników na zgrupowanie. Kadrowicze przylecą do Warszawy z różnych miast europejskich, a nie - jak pierwotnie planowano - lotem czarterowym z Sofii. Przejazd z Warszawy do Kielc wydłużyłby znacznie pobyt reprezentacji Bułgarii w Polsce.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane