Reprezentacja | 2009-12-18 15:02:11 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. własna
Selekcjoner, Franciszek Smuda ogłosił kadrę na towarzyski turniej w Tajlandii. "Biało-czerwoni" 17 stycznia zagrają z Danią, 20 stycznia z Tajlandią oraz 23 stycznia z Singapurem.
Bramkarz: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa).
Obrońcy: Piotr Brożek (Wisła Kraków), Tomasz Brzyski (Ruch Chorzów), Kamil Glik (Piast Gliwice), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów).
Pomocnicy: Patryk Małecki (Wisła Kraków), Janusz Gol (GKS Bełchatów), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Łukasz Mierzejewski (Cracovia), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Adam Matuszczyk (1.FC Köln, Niemcy), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Jakub Tosik (GKS Bełchatów).
Napastnicy: Dawid Nowak (GKS Bełchatów), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marcin Robak (Widzew Łódź).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.