Reprezentacja | 2009-11-07 14:50:21 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: PZPN
Trener Władysław Żmuda powołał zawodników rocznika 1993 na konsultację szkoleniową, która odbędzie się od 18 do 19 listopada 2009 r. w Grodzisku Wielkopolskim.
Powołania otrzymali:
Michał Adamczyk (WSP Wodzisław), Krystian Anioła (Lech Poznań), Dawid Bierbel (Bałtyk Koszalin), Gerard Bieszczad (Lech Poznań), Łukasz Ciemięga (Stal Mielec), Sebastian Duda (Stal Mielec), Michał Engler (Wisła Tczew), Dawid Głowacz (VFL Osnabruck), Maciej Kieruzel (MSP Szamotuły), Dawid Kotwica (MSP Szamotuły), Bartosz Machaj (Lech Poznań), Jakub Mrozik (UKS Lider Włocławek), Wojciech Pawłowski (Bałtyk Koszalin), Patryk Piotrowski (Lech Poznań), Mateusz Pogonowski (Legia Warszawa), Łukasz Rutecki (UKS Lider Włocławek), Marcin Staszewski (WSP Wodzisław), Patryk Straszewski (Zawisza Bydgoszcz), Maciej Stróżak (Rapid Wiedeń), Patryk Szewc (Stal Mielec), Wojciech Szuba (Polonia Sparta Świdnica).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.