Reprezentacja | 2009-11-04 15:32:26 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: GKS Bełchatów
Trener Stefan Majewski podał dzisiaj nazwiska piłkarzy, którzy pojadą do Grodziska Wielkopolskiego na zgrupowanie kadry U-23 w dniach 11- 17 listopada.
Zgrupowanie zakończy się meczem towarzyskim z kadrą Anglii U-23 17 listopada.
Trener Stefan Majewski powołał na zgrupowanie siedemnastu zawodników:
Rafał Kwapisz, Adam Stachowiak, Przemysław Kocot, Mariusz pawelec, Jarosław Fojut, Piotr Polczak, Jakub Tosik, Krzysztof Janus, Adrian Mierzejewski, Łukasz Hanzel, Piotr Tomasik, Cezary Wilk, Jakub Smektała, Łukasz Janoszka, Piotr Ćwielong, Przemysław Trytko oraz Dawid Janczyk.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.