Reprezentacja | 2009-10-15 14:05:44 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: fifauefa.pl
"Piłkarze przegrywają mecz za meczem, kibice bojkotują mecze reprezentacji. A działacze PZPN wypłacają sobie wysokie premie za dobrze wykonaną pracę." - możemy przeczytać na stronie fifauefa.pl, gdzie można podpisać list otwarty do FIFA i UEFA.
"Polska piłka przeżywa największy kryzys w historii, a Polski Związek Piłki Nożnej jest prawdopodobnie najbardziej skompromitowaną instytucją w Polsce. Nasz kraj świętuje 20 lat odzyskania wolności, a PZPN pozostaje jedyną instytucją, gdzie wciąż rządzi stare myślenie – nieróbstwo, cynizm, chciwość, zarozumialstwo i cwaniactwo. Wciąż te same afery, skandale, nepotyzm i układy." - te słowa możemy przeczytać w liście skierowanym do prezydenta UEFA pana Michela Platiniego oraz prezydenta FIFA pana Josepha Blattera. Cały list można przeczytać na stronie www.fifauefa.pl
Pod listem podpisało się już ponad 52 000 osób.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.