Reprezentacja | 2009-08-05 16:38:27 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KP Legia Warszawa
Oficjalna strona słowackiej federacji piłkarskiej poinformowała, że piłkarz Legii - Jan Mucha otrzymał powołanie na najbliższy mecz z Islandią.
Mucha od ponad roku jest regularnie powoływany do kadry naszych południowych sąsiadów. "Muszkin" zagrał w dwóch ostatnich meczach eliminacji do MŚ. Słowacy ogrywali w nich Czechy i San Marino.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








