Reprezentacja | 2008-06-16 23:46:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Obrońca Lecha Poznań, Luis Henriquez wystąpił w meczu reprezentacji Panamy z Salwadorem. Spotkanie rozgrywane w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2010 zakończyło się zwycięstwem Panamy 1:0. Henriquez znalazł się w podstawowym składzie swojego zespołu, a w 56 minucie został zmieniony przez Romana Torresa.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








