Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2008-06-16 23:46:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań

Luis Henriqez wystąpił w reprezentacji Panamy

Fot.: Dawid Ćmielewski

Obrońca Lecha Poznań, Luis Henriquez wystąpił w meczu reprezentacji Panamy z Salwadorem. Spotkanie rozgrywane w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2010 zakończyło się zwycięstwem Panamy 1:0. Henriquez znalazł się w podstawowym składzie swojego zespołu, a w 56 minucie został zmieniony przez Romana Torresa.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane