Reprezentacja | 2008-06-12 11:02:23 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: PAP
Z powodu kontuzji stawu skokowego prawej nogi Łukasz Piszczek nie zagra w meczu z Austrią.
- Piszczek doznał urazu stawu skokowego prawej nogi w końcówce środowego, zamkniętego treningu na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu - powiedziała Alf.
Pomocnik Herthy Berlin dołączył do kadry dopiero przed tygodniem, a zastąpił w niej innego kontuzjowanego zawodnika Jakuba Błaszczykowskiego.
Spotkanie Polska - Austria rozpocznie się o godzinie 20.45.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








