Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2008-06-12 11:02:23 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: PAP

Piszczek nie zagra z Austrią

Z powodu kontuzji stawu skokowego prawej nogi Łukasz Piszczek nie zagra w meczu z Austrią.

- Piszczek doznał urazu stawu skokowego prawej nogi w końcówce środowego, zamkniętego treningu na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu - powiedziała Alf.

Pomocnik Herthy Berlin dołączył do kadry dopiero przed tygodniem, a zastąpił w niej innego kontuzjowanego zawodnika Jakuba Błaszczykowskiego.

Spotkanie Polska - Austria rozpocznie się o godzinie 20.45.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane