Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Puchar Polski

Obsada sędziowska pierwszych półfinałów PP
Fot.: Dawid Ćmielewski

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował nazwiska sędziów, którzy poprowadzą pierwsze półfinałowe mecze Pucharu Polski.[Puchar Polski]»

INEA Stadion otwarty na półfinał Lech - Pogoń
Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN przychyliła się do wniosku o darowanie kary zakazu rozgrywania meczów Pucharu Polski przy zamkniętych dla kibiców trybunach, która została nałożona na klub po finale zeszłorocznej edycji tych rozgrywek.[Puchar Polski]»

Terminy pierwszych meczów półfinałowych PP
PZPN ustalił terminy pierwszych meczów półfinałowych Pucharu Polski, które zostaną rozegrane 28 lutego oraz 1 marca.[Puchar Polski]»

Znamy pary półfinałowe Pucharu Polski!
W Krakowie, chwilę po zakończeniu meczu Wisły z Lechem, rozlosowano pary półfinałowe Pucharu Polski:[Puchar Polski]»

[2016-11-30 23:28:37]
Wigry i Lech w półfinale PP
Znamy kolejne rozstrzygnięcia ćwierćfinałów Pucharu Polski. Do półfinałów awansowali Wigry Suwałki i Lech Poznań.[Puchar Polski]»

Terminy meczów rewanżowych ćwierćfinału Pucharu Polski
Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył terminy meczów rewanżowych ćwierćfinału Pucharu Polski. Spotkania zostaną rozegrane w dniach 29-30 listopada.[Puchar Polski]»

1/4 Pucharu Polski – za nami pierwsze mecze
W dniach 25 października – 30 listopada na łącznie 8 stadionach odbędzie się 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2016/2017. W tym miesiącu zostały rozegrane pierwsze mecze ćwierćfinałowe, które przybliżyły trzy kluby do awansu.[Puchar Polski]»

PP: Skromna wygrana Pogoni w Niepołomicach
Pogoń Szczecin nie zlekceważyła swojego rywala w 1/4 finału Pucharu Polski i ograła w Niepołomicach tamtejszą Puszczę 2:1 (1:0). "Portowcy" kontrolowali przebieg spotkania (dość powiedzieć, że Puszcza w pierwszej połowie nie oddała celnego strzału) i spokojnie, choć tylko jednym golem, wygrali cały mecz. Dzięki zwycięstwu na wyjeździe, Pogoń jest już jedną nogą w 1/2 finału, a szanse Puszczy na awans należy ocenić jako minimalne.[Puchar Polski]»

PP: Remis Lecha z Wisłą na pustym stadionie
Fot.: Dawid Ćmielewski

Lech Poznań zremisował na własnym stadionie z Wisłą Kraków 1:1 (0:0) w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Spotkanie długimi fragmentami było nieciekawe, Lech po utracie gola ruszył do ataku i ostatecznie doprowadził do wyrównania, a następnie starał się przechylić szalę na swoją korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się jednak remisem i to Wisła jest w korzystniejszej sytuacji przed rewanżem w Krakowie.[Puchar Polski]»

PP: Niespodziewana porażka Arki w Bytowie
Drutex Bytovia Bytów niespodziewanie pokonała na własnym stadionie Arkę Gdynia 2:1 (1:0) i jest bliżej awansu do 1/2 finału Pucharu Polski. Choć bramki zdobywali Janusz Surdykowski i Jakub Bąk, to zawodnikiem meczu można okrzyknąć Mateusza Klichowicza, który rozegrał dobre zawody i zaliczył asysty przy obu tych trafieniach. Honorowego gola dla gości, który może być kluczowy w kontekście dwumeczu, zdobył Paweł Abbott.[Puchar Polski]»

PP: Cenne wyjazdowe zwycięstwo Wigier
Wigry Suwałki pokonały na wyjeździe GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (1:1) w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Gospodarze przegrali, choć od 43. minuty grali z przewagą jednego zawodnika.[Puchar Polski]»

Obsada sędziowska pierwszych meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski
Fot.: Dawid Ćmielewski

PZPN opublikował obsadę sędziowską pierwszych meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski. Trzy mecze zostaną rozegrane we wtorek i jedno spotkanie w środę. Spotkanie Puszczy Niepołomice z Pogonią Szczecin poprowadzi Sebastian Jarzębak (na zdjęciu), natomiast najciekawiej zapowiadający się mecz Lecha z krakowską Wisłą sędziować będzie Bartosz Frankowski.[Puchar Polski]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane