Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Puchar Polski

1/4 Pucharu Polski – za nami pierwsze mecze
W dniach 25 października – 30 listopada na łącznie 8 stadionach odbędzie się 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2016/2017. W tym miesiącu zostały rozegrane pierwsze mecze ćwierćfinałowe, które przybliżyły trzy kluby do awansu.[Puchar Polski]»

PP: Skromna wygrana Pogoni w Niepołomicach
Pogoń Szczecin nie zlekceważyła swojego rywala w 1/4 finału Pucharu Polski i ograła w Niepołomicach tamtejszą Puszczę 2:1 (1:0). "Portowcy" kontrolowali przebieg spotkania (dość powiedzieć, że Puszcza w pierwszej połowie nie oddała celnego strzału) i spokojnie, choć tylko jednym golem, wygrali cały mecz. Dzięki zwycięstwu na wyjeździe, Pogoń jest już jedną nogą w 1/2 finału, a szanse Puszczy na awans należy ocenić jako minimalne.[Puchar Polski]»

PP: Remis Lecha z Wisłą na pustym stadionie
Fot.: Dawid Ćmielewski

Lech Poznań zremisował na własnym stadionie z Wisłą Kraków 1:1 (0:0) w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Spotkanie długimi fragmentami było nieciekawe, Lech po utracie gola ruszył do ataku i ostatecznie doprowadził do wyrównania, a następnie starał się przechylić szalę na swoją korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się jednak remisem i to Wisła jest w korzystniejszej sytuacji przed rewanżem w Krakowie.[Puchar Polski]»

PP: Niespodziewana porażka Arki w Bytowie
Drutex Bytovia Bytów niespodziewanie pokonała na własnym stadionie Arkę Gdynia 2:1 (1:0) i jest bliżej awansu do 1/2 finału Pucharu Polski. Choć bramki zdobywali Janusz Surdykowski i Jakub Bąk, to zawodnikiem meczu można okrzyknąć Mateusza Klichowicza, który rozegrał dobre zawody i zaliczył asysty przy obu tych trafieniach. Honorowego gola dla gości, który może być kluczowy w kontekście dwumeczu, zdobył Paweł Abbott.[Puchar Polski]»

PP: Cenne wyjazdowe zwycięstwo Wigier
Wigry Suwałki pokonały na wyjeździe GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (1:1) w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Gospodarze przegrali, choć od 43. minuty grali z przewagą jednego zawodnika.[Puchar Polski]»

Obsada sędziowska pierwszych meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski
Fot.: Dawid Ćmielewski

PZPN opublikował obsadę sędziowską pierwszych meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski. Trzy mecze zostaną rozegrane we wtorek i jedno spotkanie w środę. Spotkanie Puszczy Niepołomice z Pogonią Szczecin poprowadzi Sebastian Jarzębak (na zdjęciu), natomiast najciekawiej zapowiadający się mecz Lecha z krakowską Wisłą sędziować będzie Bartosz Frankowski.[Puchar Polski]»

Za nami 1/8 Pucharu Polski. Gospodarza pierwszego meczu wyłoni losowanie
W dniach 20-28 września na łącznie 8 stadionach odbyła się 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2016/2017. W grze o finał na Stadionie Narodowym pozostało już tylko 8 klubów.[Puchar Polski]»

Trwa 1/8 Pucharu Polski – kompromitacje faworytów. Lech z awansem
W dniach 20-28 września na łącznie 8 stadionach odbywa się 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2016/2017. W grze o finał na Stadionie Narodowym pozostało już tylko 16 klubów w tym Lech Poznań dla którego trofeum o krajowy puchar jak zawsze jest bardzo istotne.[Puchar Polski]»

[2016-09-20 00:06:42]
1/8 Pucharu Polski – zapowiedź
W dniach 20-28 września na łącznie 8 stadionach odbędzie się 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2016/2017. W grze o finał na Stadionie Narodowym pozostało już tylko 16 klubów.[Puchar Polski]»

Obsada sędziowska meczów 1/8 finału Pucharu Polski
Kolegium Sędziów PZPN ogłosiło obsadę sześciu meczów 1/8 finału Pucharu Polski, które odbędą się w dniach 20-22 września 2016 r.[Puchar Polski]»

Wyznaczono terminy meczów 1/8 finału Pucharu Polski
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy rozegrania meczów 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2016/2017.[Puchar Polski]»

1/16 Pucharu Polski – podsumowanie. Będzie nowy triumfator
W dniach 9-24 sierpnia na 16 stadionach odbyła się II runda piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2016/2017. W tej fazie rozgrywek do gry przystąpiły kluby Ekstraklasy 2015/2016. Jeśli Kolejorz po raz 3 z rzędu dojdzie do finału nie zagra już z Legią Warszawa.[Puchar Polski]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane