Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2008-05-01 00:29:10 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: inf. prasowa

RPP: Wisła Kraków w finale!

Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski przegrał u siebie z Wisłą Kraków 0:1 w rewanżowym spotkaniu REMES Pucharu Polski. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis, dlatego w finale tych rozgrywek zagrają podopieczni Macieja Skorży.

Bohater meczu: Paweł Brożek (Wisła Kraków)
Paweł Brożek nie zaliczył olśniewającego występu. Wiślak zabłysnął jednak swoim kunsztem strzeleckim w najważniejszym momencie, bezlitośnie wykorzystując swoją jedyną bramkową okazję w tym spotkaniu. To trzecia bramka napastnika Wisły w tej edycji REMES Pucharu Polski, dzięki czemu stał się najlepszym strzelcem swojej drużyny w tych rozgrywkach.

Tak padła bramka:
0:1 - Boguski wyłożył piłkę Brożkowi, który pokonał Przyrowskiego strzałem z około 12 metrów.

***

Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
0:1 Paweł Brożek 64 min.

Żółte kartki: Batata, Rocki (Groclin Dyskobolia), Paweł Brożek, Cantoro, Diaz, Głowacki, Jirsak, Pawełek (Wisła Kraków)

Czerwona kartka: Głowacki 62 min. (Wisła Kraków)

Sędziował: Marcin Borski (Warszawa)

Widzów: 2000

Groclin Dyskobolia: Przyrowski - Mynar, Jodłowiec, Kumbev (67. Ivanovski), Sokołowski - Rocki, Świerczewski, Muszalik (72. Batata), Lato, Majewski - Sikora

Wisła Kraków: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Diaz - Jirsak, Zieńczuk (83. Paulista), Cantoro, Łobodziński (65. Kokoszka) - Paweł Brożek, Boguski (75. Piotr Brożek)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane