Puchar Polski | 2008-05-01 00:29:10 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: inf. prasowa
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski przegrał u siebie z Wisłą Kraków 0:1 w rewanżowym spotkaniu REMES Pucharu Polski. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis, dlatego w finale tych rozgrywek zagrają podopieczni Macieja Skorży.
Bohater meczu: Paweł Brożek (Wisła Kraków)
Paweł Brożek nie zaliczył olśniewającego występu. Wiślak zabłysnął jednak swoim kunsztem strzeleckim w najważniejszym momencie, bezlitośnie wykorzystując swoją jedyną bramkową okazję w tym spotkaniu. To trzecia bramka napastnika Wisły w tej edycji REMES Pucharu Polski, dzięki czemu stał się najlepszym strzelcem swojej drużyny w tych rozgrywkach.
Tak padła bramka:
0:1 - Boguski wyłożył piłkę Brożkowi, który pokonał Przyrowskiego strzałem z około 12 metrów.
***
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
0:1 Paweł Brożek 64 min.
Żółte kartki: Batata, Rocki (Groclin Dyskobolia), Paweł Brożek, Cantoro, Diaz, Głowacki, Jirsak, Pawełek (Wisła Kraków)
Czerwona kartka: Głowacki 62 min. (Wisła Kraków)
Sędziował: Marcin Borski (Warszawa)
Widzów: 2000
Groclin Dyskobolia: Przyrowski - Mynar, Jodłowiec, Kumbev (67. Ivanovski), Sokołowski - Rocki, Świerczewski, Muszalik (72. Batata), Lato, Majewski - Sikora
Wisła Kraków: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Diaz - Jirsak, Zieńczuk (83. Paulista), Cantoro, Łobodziński (65. Kokoszka) - Paweł Brożek, Boguski (75. Piotr Brożek)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.