Puchar Polski | 2008-09-22 21:59:35 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: AS Info
Powracający po kontuzji Łukasz Sapela i Grzegorz Fonfara znaleźli się w kadrze PGE GKS Bełchatów na spotkanie ze Stala Stalowa Wola w 1/16 Remes Pucharu Polski. Bełchatowianie na wtorkowe spotkanie wyjechali tuż po godzinie 14.
Oto kadra GKS Bełchatów na mecz ze "Stalówką":
* bramkarze: Misztal, Sapela,
* obrońcy: Cecot, Fonfara, Herrera, Magdoń, Pietrasiak, Tosik
* pomocnicy: Cetnarski, Chwalibogowski, Klepczarek, Michalak, Wróbel
* napastnicy: Adamiec, Dziedzic, Nowak
Mecz rozpocznie się we wtorek o godz. 15:30. Bełchatowianie w swej historii ze Stalą zmierzyli się czternastokrotnie, z czego dwanaście gier miało miejsce na zapleczu Ekstraklasy. GKS górą był sześciokrotnie, trzy razy uznawał wyższość Stali, a cztery mecze kończyły się remisami.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.