Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2010-11-29 05:40:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKSLECH.com

Pary 1/4 Pucharu Polski

Fot.: Dawid Ćmielewski

Wczoraj w warszawskiej siedzibie stacji nSport odbyło się losowanie par ćwierćfinału piłkarskiego Pucharu Polski w sezonie 2010/2011.

Mecze ćwierćfinałowe odbędą się wiosną 2011 roku, a dokładniej w dniach 1-2 marca oraz 15-16 marca (rewanże). Zwycięzca Pucharu Polski awansuje do rozgrywek Ligi Europy w sezonie 2011/2012, w których rozpocznie grę od III rundy kwalifikacyjnej.

Pary 1/4 Pucharu Polski 2010/2011:
Wisła – Podbeskidzie
Lech – Polonia
Lechia – Jagiellonia
Ruch – Legia

Arkadiusz Szymanowski - KKSLECH.com

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane