Puchar Polski | 2010-11-29 05:40:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKSLECH.com
Wczoraj w warszawskiej siedzibie stacji nSport odbyło się losowanie par ćwierćfinału piłkarskiego Pucharu Polski w sezonie 2010/2011.
Mecze ćwierćfinałowe odbędą się wiosną 2011 roku, a dokładniej w dniach 1-2 marca oraz 15-16 marca (rewanże). Zwycięzca Pucharu Polski awansuje do rozgrywek Ligi Europy w sezonie 2011/2012, w których rozpocznie grę od III rundy kwalifikacyjnej.
Pary 1/4 Pucharu Polski 2010/2011:
Wisła – Podbeskidzie
Lech – Polonia
Lechia – Jagiellonia
Ruch – Legia
Arkadiusz Szymanowski - KKSLECH.com
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.