Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2010-10-26 19:55:03 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: inf. własna/gksbelchatow.com

PP: Podbeskidzie gra dalej, GKS za burtą!

Fot.: Dawid Ćmielewski

Do dużej niespodzianki doszło w Bielsku - Białej gdzie miejscowe Podbeskidzie pokonało PGE GKS Bełchatów 2:0 w 1/8 fazie Pucharu Polski. Bramki dla pierwszoligowego zespołu strzelali w pierwszej połowie Patejuk i Demjan.

Jeszcze się mecz dobrze nie zaczął a już "Górale" prowadzili po strzale głową Patejuka. W kolejnych minutach zszokowani goście dopuszczali do kolejnych podbramkowych sytuacji. Na domiar złego już w 13. minucie boisko z powodu urazu opuścił Marcin Żewłakow. W 32 minucie wynik meczu ustalił Róbert Demja.
Giekaesiacy tylko dwukrotnie w całym spotkaniu zagrozili miejscowym, a ci mogli wygrać jeszcze wyżej.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE GKS Bełchatów 2:0 (2:0)
1:0 Sylwester Patejuk 2 min.
2:0 Róbert Demjan 32 min.

Żółte kartki: Malinowski, Matusiak, Zajac, Łatka, Osiński, Kołodziej (Podbeskidzie) - Bocian, Lacić, Kuświk (GKS)

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)

Podbeskidzie: Richard Zajac - Tomasz Górkiewicz, Bartłomiej Konieczny, Juraj Dančík, Michał Osiński - Piotr Malinowski, Dariusz Łatka, Łukasz Matusiak, Mateusz Żyła (77' Damian Chmiel) - Sylwester Patejuk (90' Adam Cieśliński), Róbert Demjan (84' Dariusz Kołodziej).

Bełchatów: Łukasz Sapela - Zlatko Tanevski (76' Grzegorz Fonfara), Marcin Drzymont, Mate Lacić, Wojciech Jarmuż - Kamil Poźniak (40' Marcus Vinícius), Grzegorz Baran, Łukasz Bocian, Dawid Nowak, Maciej Małkowski - Marcin Żewłakow (13' Grzegorz Kuświk).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane