Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2010-03-17 23:26:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Kafarski: Jedziemy do Krakowa strzelić bramkę

Fot. Wojciech Szymański

„Wynik 0:0 do przerwy. Jedziemy do Krakowa strzelić bramkę i pokazać, że potrafimy w dalszym ciągu grać skuteczną piłkę na wyjeździe” – mówił po meczu z Wisłą trener Lechii, Tomasz Kafarski.

„Wynik tego meczu jest sprawiedliwy. Myślę, że widowisko było typowe, jak na mecz pucharowy, ogólne badanie sił. Przyjęliśmy taką zasadę, że nie można zagrać z Wisłą, niezależnie od tego, w jakiej jest formie, piłki otwartej. Nastawiliśmy się na zagęszczenie środka pola i na grę z kontry” – podsumował spotkanie szkoleniowiec drużyny gospodarzy.

„Myślę, że wynik awansu do kolejnej rundy jest sprawą otwartą” – dodał Kafarski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane