Puchar Polski | 2009-11-11 19:51:25 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: ASInfo
Lechia Gdańsk pokonała 1:0 Odrę Wodzisław w spotkaniu 1/8 finału REMES Pucharu Polski. Tym samym gdańszczanie zrewanżowali się wodzisławianom za ligową porażkę na własnym stadionie. Zwycięskiego gola strzelił w 35. minucie Paweł Buzała.
Lechia została siódmym, przedostatnim ćwierćfinalistą tegorocznej edycji rozgrywek.
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław 1:0 (1:0)
1:0 Buzała 35. min
Lechia: Małkowski - Rogalski, Konzans (46 Manuszewski), Cvirik, Kaczmarek - Buzała, Surma, Nowak, Rybski (64 Piątek), Lukjanovs - Zabłocki (75 Dawidowski).
Odra: Buchalik - Słodowy, Kowalczyk, Tanżyna, Mójta -Radzinevicius, Kuranty, Markowski, Jary (74 Sobik), Chwalibogowski (46 Rygel) - Bueno (81 Skrobacz).
Żółte kartki: Zabłocki - Tanżyna.
Sędziował: Artur Radziszewski (Warszawa).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.