Puchar Polski | 2009-05-19 22:54:30 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: AS Info
Manuel Arboleda po zakończeniu finałowego spotkania założył koszulkę, na której widniał napis: "Dziękuję Jezu, Polska, Lech Poznań, Franz Smuda". - Franz to trener, któremu zawdzięczam najwięcej. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że zdobyliśmy Puchar Polski. Nie możemy popadać w hurraoptymizm, ponieważ czeka nas ciężka walka o mistrzostwo - przekonuje kolumbijski defensor.
- Jedziemy do Warszawy na mecz z Polonią tylko i wyłącznie po zwycięstwo. Sądzę, że mamy szanse na majstra. To mój pierwszy Puchar Polski. Wcześniej zdobyłem tylko mistrzostwo z Zagłębiem Lubin. Czekam na więcej!- zapowiada sympatyczny zawodnik "Kolejorza".
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.