Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-05-19 22:54:30 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: AS Info

Arboleda: Czekam na więcej

Fot.: Dawid Ćmielewski

Manuel Arboleda po zakończeniu finałowego spotkania założył koszulkę, na której widniał napis: "Dziękuję Jezu, Polska, Lech Poznań, Franz Smuda". - Franz to trener, któremu zawdzięczam najwięcej. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że zdobyliśmy Puchar Polski. Nie możemy popadać w hurraoptymizm, ponieważ czeka nas ciężka walka o mistrzostwo - przekonuje kolumbijski defensor.

- Jedziemy do Warszawy na mecz z Polonią tylko i wyłącznie po zwycięstwo. Sądzę, że mamy szanse na majstra. To mój pierwszy Puchar Polski. Wcześniej zdobyłem tylko mistrzostwo z Zagłębiem Lubin. Czekam na więcej!
- zapowiada sympatyczny zawodnik "Kolejorza".

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane