Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-05-19 22:53:01 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: ASInfo

Smuda: Zadecydowała jedna bramka!

Fot.: Dawid Ćmielewski

Franciszek Smuda wywalczył dziś swój pierwszy Puchar Polski w karierze. Popularny "Franz" i jego podopieczni minimalnie wygrali z Ruchem Chorzów, zapewniając sobie tym samym udział w europejskich pucharach. Szkoleniowiec Lecha przyznał, że zwycięstwo nie przyszło łatwo, gdyż Ruch podobnie jak w lidze postawił ciężkie warunki gry.

- Cieszę się z wywalczenia pierwszego Pucharu Polski z Lechem. Tak już jest w tych rozgrywkach, że ten kto pierwszy strzeli bramkę, ten wygrywa. W takich meczach nie spotyka się wiele goli. I to dotyczy europejskich rozgrywek, jak i polskiej piłki. Ja się bardzo cieszę z tego sukcesu, być może da nam to dużą motywację do następnego spotkania z Polonią w Warszawie
- stwierdził Smuda.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane