Puchar Polski | 2009-05-19 22:53:01 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: ASInfo
Franciszek Smuda wywalczył dziś swój pierwszy Puchar Polski w karierze. Popularny "Franz" i jego podopieczni minimalnie wygrali z Ruchem Chorzów, zapewniając sobie tym samym udział w europejskich pucharach. Szkoleniowiec Lecha przyznał, że zwycięstwo nie przyszło łatwo, gdyż Ruch podobnie jak w lidze postawił ciężkie warunki gry.
- Cieszę się z wywalczenia pierwszego Pucharu Polski z Lechem. Tak już jest w tych rozgrywkach, że ten kto pierwszy strzeli bramkę, ten wygrywa. W takich meczach nie spotyka się wiele goli. I to dotyczy europejskich rozgrywek, jak i polskiej piłki. Ja się bardzo cieszę z tego sukcesu, być może da nam to dużą motywację do następnego spotkania z Polonią w Warszawie- stwierdził Smuda.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.