Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-05-18 23:57:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo

Fornalik: Finał RPP jak bonus!

Fot.: Dawid Ćmielewski

Dla trenera Ruchu Chorzów, mecz finałowy Remes Pucharu Polski z Lechem Poznań jest jak bonus, wieńczący dość kiepski sezon ligowy. Według Waldemara Fornalika faworytem spotkania niewątpliwie jest zespół prowadzony przez Franciszka Smudę. Przyznał jednak, że trybuny Stadionu Śląskiego mogą okazać się asem atutowym "Niebieskich".

- Myślę, że jest to wielki zaszczyt i honor, grać w finale Remes Pucharu Polski z tak klasowym zespołem, jakim jest Lech Poznań. Wciąż pamiętamy ich świetne mecze w Pucharze UEFA. Dla nas wtorkowe spotkanie jest jak bonus, czy też nagroda. Wydaje mi się, że gra na Stadionie Śląskim będzie plusem dla Ruchu. Z tego co wiem, sprzedano już 23 tysiące biletów, więc kibice dopiszą. W jutrzejszym meczu na pewno nie wystąpi Marcin Zając i Maciej Sadlok. Obaj wciąż zmagają się z urazami. Pod znakiem zapytania stoi także występ Krzysztofa Nykiela - stwierdził Fornalik.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane