Puchar Polski | 2009-05-06 07:54:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo
W pierwszym półfinałowym meczu REMES Pucharu Polski Legia Warszawa niespodziewanie przegrała z Ruchem Chorzów 0:1. W czwartek oba zespoły spotkają się na Śląsku. W lepszej sytuacji w rewanżu są "Niebiescy".
- Przede wszystkim musimy wykorzystać czas jaki nam został do meczu rewanżowego. Podleczyć się, zregenerować siły. Jest kilka kartek w moim zespole, wszystko to trzeba pozestawiać, przejrzeć się temu na spokojnie - mówi trener chorzowian, Waldemar Fornalik. - Wiadomo jaką siłą dysponuje Legia. Na pewno jest faworytem czwartkowej potyczki, ale my nie zrezygnujemy. Zamierzamy powalczyć o finał - dodaje.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.