Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-05-06 07:54:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo

Fornalik: Powalczyć o finał

Fot.: Dawid Ćmielewski

W pierwszym półfinałowym meczu REMES Pucharu Polski Legia Warszawa niespodziewanie przegrała z Ruchem Chorzów 0:1. W czwartek oba zespoły spotkają się na Śląsku. W lepszej sytuacji w rewanżu są "Niebiescy".

- Przede wszystkim musimy wykorzystać czas jaki nam został do meczu rewanżowego. Podleczyć się, zregenerować siły. Jest kilka kartek w moim zespole, wszystko to trzeba pozestawiać, przejrzeć się temu na spokojnie - mówi trener chorzowian, Waldemar Fornalik. - Wiadomo jaką siłą dysponuje Legia. Na pewno jest faworytem czwartkowej potyczki, ale my nie zrezygnujemy. Zamierzamy powalczyć o finał - dodaje.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane