Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-04-06 22:00:38 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: AS Info

Kikut: Jedziemy dalej

Fot.: Dawid Ćmielewski

- Nie jesteśmy usatysfakcjonowani wynikiem, ale przyznać trzeba, że sytuacji w meczu było jak na lekarstwo. Skończyło się tak, jak się skończyło. Jeśli nie możesz meczu wygrać, to chociaż go nie przegraj - podkreślał Marcin Kikut - obrońca ekipy ze stolicy Wielkopolski po niedzielnym meczu z Wisłą Kraków (1:1).

Oba zespoły staną na przeciw siebie również w środę i ponownie w Poznaniu. Tym razem stawka to awans do kolejnej rundy REMES Pucharu Polski. - Zależy nam przede wszystkim na walce i zwycięstwie w środowej potyczce. Podstawowa sprawa to jednak nie stracić bramki, a nawet samemu ją strzelić - odpowiada pytany o środową konfrontację.

- Dziś zagraliśmy słabo i w dodatku osłabieni jeszcze. Z kolei Wisła była pod nas bardzo dobrze przygotowana i grało nam się bardzo ciężko. Jedziemy jednak dalej, mamy jeszcze sporo kolejek do rozegrania - zakończył, powracając do wątków ligowej potyczki Kikut.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane