Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-03-18 08:59:44 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: AS Info

Koziara: Mogłem zaprezentować się lepiej

Debiutujący w oficjalnym spotkaniu w Legii Warszawa Patryk Koziara nie sprawiał po spotkaniu ze Stalą Sanok w Remes Pucharze Polski usatysfakcjonowanego grą swoją i kolegów. Swój występ pomocnik ten ocenił bardzo krytycznie.

Patryk Koziara (pomocnik Legii, debiutant):

- Musimy się cieszyć z tego, co mamy. Przed rewanżem wypracowaliśmy sobie dwubramkową przewagę, choć wiadomo, że po Legii spodziewano się co najmniej wyniku 5:0. Myślę, że spokojnie powinniśmy ograć Stal w Sanoku i przypieczętować awans do półfinału Remes Pucharu Polski. Nie liczyłem, że zagram aż 45 minut. Spodziewałem się, że wejdę na boisko w trakcie drugiej połowy. Mój oficjalny debiut w pierwszym zespole przyśpieszył uraz Ariela Borysiuka. Mam pewne uwagi dotyczące mojej gry. Mogłem zaprezentować się lepiej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane