Puchar Polski | 2009-03-18 08:59:44 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: AS Info
Debiutujący w oficjalnym spotkaniu w Legii Warszawa Patryk Koziara nie sprawiał po spotkaniu ze Stalą Sanok w Remes Pucharze Polski usatysfakcjonowanego grą swoją i kolegów. Swój występ pomocnik ten ocenił bardzo krytycznie.
Patryk Koziara (pomocnik Legii, debiutant):
- Musimy się cieszyć z tego, co mamy. Przed rewanżem wypracowaliśmy sobie dwubramkową przewagę, choć wiadomo, że po Legii spodziewano się co najmniej wyniku 5:0. Myślę, że spokojnie powinniśmy ograć Stal w Sanoku i przypieczętować awans do półfinału Remes Pucharu Polski. Nie liczyłem, że zagram aż 45 minut. Spodziewałem się, że wejdę na boisko w trakcie drugiej połowy. Mój oficjalny debiut w pierwszym zespole przyśpieszył uraz Ariela Borysiuka. Mam pewne uwagi dotyczące mojej gry. Mogłem zaprezentować się lepiej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.