Mariusz Przybylski, Oleksandr Szeweluchin i Grzegorz Kasprzik ostatniego dnia czerwca przestali być piłkarzami Górnika Zabrze. Wszyscy spędzili na Roosevelta wiele lat swojej piłkarskiej kariery, wiele ich występów na długo pozostanie w pamięci sympatyków Górnika.
[Ekstraklasa]»