Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi zagraniczne

[2016-09-08 12:40:53]
Flamini wrócił do Premier League
Mathieu Flamini nie ma zamiaru opuszczać Anglii czy nawet samego Londynu i po odejściu z Arsenalu już znalazł nowy klub w Premier League.[Liga Angielska]»

Michael Ciani rozwiązał swój kontrakt
Michael Ciani rozwiązał swój kontrakt z Espanyolem Barcelona.[Liga Hiszpańska]»

[2016-09-02 11:44:03]
Simpson z nową umową
Doświadczony prawy obrońca Leicester City, Danny Simpson o kolejne lata przedłużył swój kontrakt z klubem z King Power Stadium. Od teraz umowa angielskiego defensora obowiązywać będzie do końca czerwca 2019 roku.[Liga Angielska]»

Występy Polaków w topowych ligach (26.08. - 28.08.)
Fot.: Dawid Ćmielewski

W miniony weekend w pięciu topowych ligach zagrało trzynastu Polaków, z tego siedmiu w wygranych meczach. Jedenastu polskich piłkarzy, grających w tej kolejce, nie zaznało smaku porażki. Bramki strzelało tylko dwóch, ale razem zdobyli ich pięć. Trzy Lewandowski, a dwie Milik. Na rozgrzewkę wyszło dwudziestu, ale siedmiu nie weszło na boisko. Wśród nich Grzegorz Krychowiak.[Ligi zagraniczne]»

Robert Lewandowski i FC Bayern rozpoczynają nowy sezon za kierownicami Audi
Robert Lewandowski i pozostali piłkarze klubu FC Bayern Monachium inaugurują nowy sezon nie tylko na murawie boiska. Wczoraj popołudniu, gracze i trenerzy klubu odebrali z rąk prezesa zarządu Audi AG Ruperta Stadlera swoje nowe samochody. Polski napastnik i zdecydowana większość piłkarzy wybrała jeden ze sportowych modeli RS.[Liga Niemiecka]»

Występy Polaków w topowych ligach (19.08.-22.08.)
Fot.: Dawid Ćmielewski

Spośród pięciu topowych lig Europy w ten weekend zagrały cztery. W Niemczech rozegrano z kolei mecze pucharu tego kraju. Przyjrzyjmy się ilu Polaków i z jakim skutkiem zagrało w meczach ligowych i pucharowych.[Ligi zagraniczne]»

[2016-07-18 21:11:25]
Almeida zagra w Atenach
Hugo Almeida przechodzi do AEK Ateny.[Pozostałe ligi]»

[2016-07-11 11:57:33]
Griezmann na dłużej w Madrycie!
Antoine Griezmann na dłużej związał się z Atlético.[Liga Niemiecka]»

Bielsa zrezygnował z funkcji szkoleniowca rzymskiego Lazio
Marcelo Bielsa jednak nie zostanie trenerem SS Lazio, mimo że już oficjalnie mianowano go na to stanowisko.[Liga Włoska]»

[2016-07-08 13:59:51]
Klopp przedłużył kontrakt
Jürgen Klopp przedłużył kontrakt z Liverpoolem.[Liga Angielska]»

Marcelo Bielsa w końcu podpisał umowę z Lazio.
Argentyńczyk poprowadzi klub z Rzymu. Strony już dawno osiągnęły porozumienie, a działacze rozpoczęli nawet pracę nad realizacją planów transferowych nowego trenera.[Liga Włoska]»

Kolejny piłkarz Lechii blisko Benfiki
Dwa lata temu do Lizbony przeniósł się Paweł Dawidowicz. Teraz przyszedł czas na kolejnego młodego piłkarza gdańskiego klubu. W orbicie zainteresowań Benfiki znalazł się Przemysław Macierzyński.[Pozostałe ligi]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane