Liga Angielska | 2011-04-03 21:39:08 | Nadesłał: Krzysztof Zarychta | Źrodlo: inf.własna
Ten tydzień zdecydowanie należał do drużyn z Manchesteru, które łącznie strzeliły 9 bramek. United coraz bliżej mistrzostwa! Zapraszam na podsumowanie.
Prawdziwą kanonadę zafundowali "The Citizens" gościom z Sunderlandu. Zwycięstwo to pozwala na coraz bardziej poważne myślenie nad długo oczekiwaną Ligą Mistrzów. W odmiennym nastroju są zapewne gracze Liverpoolu. Kolejna porażka na własne życzenie, (2 bramki stracone w rzutach karnych) chyba definitywnie zamknęła im drogę do Champions League. Kolejny już sezon w wykonaniu The Reds, idzie na straty... Przed środowym ćwierćfinałem pewnie nie będzie się mogła czuć także Chelsea. Zaledwie remis z ligowym średniakiem, wskazuje kto jest faworytem 1/4 LM w tym dwumeczu.
West Ham U. 2 - 4 Manchester U.
(11', 25' M. Noble-65',73', 79' Rooney, 84' J.Hernandez)
Birmingham C. 2 - 1 Bolton W.
(4' K. Phillips, 59' C. Gardner-70' J. Elmander)
Everton 2 - 2 Aston Villa
(38'L. Osman, 83'L. Baines- 47', 68' D. Bent)
Newcastle U. 4 - 1 Wolverhampton W.
(22'K. Nolan, 45' S. Ameobi, 50' P. Løvenkrands, 90' J. Gutiérrez- 58' S. Ebanks-Blake)
Stoke C. 1 - 1 Chelsea
(8'J. Walters-33'D. Drogba)
West Bromwich A.2 - 1Liverpool
(62', 89' C. Brunt-50'M. Skrtel)
igan Athletic 0 - 0 Tottenham H.[/b]
Arsenal 0 - 0 Blackburn R.
Fulham 3 - 0 Blackpool
(23', 28'B. Zamora, 72' D. Etuhu)
Manchester C.5 - 0 Sunderland
(9'A. Johnson, 15'C. Tevez, 63'D. Silva, 67'P. Vieira, 73'Y. Touré)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.