Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - II liga wschodnia

[2008-08-24 21:21:05]
II liga wschodnia: wyniki 6. kolejki
Fot.: Michał Puszczewicz

W sobotnich i niedzielnych meczach 6. kolejki II ligi wschodniej padło w sumie 20 bramek, co daje całkiem ładną średnią 2,2 na mecz. Najwięcej, bo aż 5 goli padło w Zamościu, gdzie tamtejszy Hetman podejmował Ruch Wysokie Mazowieckie. Ale to goście zdecydowanie częściej cieszyli się ze zdobytych bramek, wygrywając spotkanie 4:1. Bez goli natomiast zakończył się mecz OKS-u Olsztyn z Pelikanem Łowicz.[II liga wschodnia]»

II liga wschodnia: Start nowym liderem
Fot.: Dawid Ćmielewski

Drużyna Startu Otwock po sobotnim zwycięstwie nad Nidą Pińczów 1:0 została liderem II ligi wschodniej. Mający tyle samo punktów, ale gorszy bilans bramkowy Pelikan Łowicz zajmuje drugą lokatę. Łowiczanie dziś pokonali 1:0 Sandecję Nowy Sącz. Prawdziwy grad goli miał miejsce w Olsztynie i Ostrowcu Świętokrzyskim[II liga wschodnia]»

Podsumowanie 3. kolejki w II lidze wschodniej
Fot.: Michał Puszczewicz

W najciekawszym meczu II ligi wschodniej Start Otwock pokonał OKS 1945 Olsztyn 2:0 i awansował na drugie miejsce w tabeli. Najwięcej goli natomiast padło w Brzesku, gdzie tamtejszy Okocimski rozbił ŁKS Łomża 6:0.[II liga wschodnia]»

[2008-08-03 21:04:09]
Pelikan na czele II ligi wschodniej
Fot.: Michał Puszczewicz

Pelikan Łowicz jest samodzielnym liderem tabeli II ligi wschodniej. Łowiczanie w meczu 2. kolejki pokonali w niedzielę Concordię Piotrków Trybunalski 2:1. Efektowne zwycięstwo odniesli piłkarze Hetmana, którzy na własnym terenie pokonali Nidę Pińczów.[II liga wschodnia]»

Kompet wyników 1. kolejki II ligi gr. wschodnia
Fot.: Michał Puszczewicz

Nieco na raty rozegrano mecze 1. kolejki II ligi grupy wschodniej. I to też nie wszystkie mecze, bowiem spotkanie Kolejarza Stróże z Górnikiem Wieliczka przełożono na 20. sierpnia. Z rozegranych meczów najwięcej emocji było w Brzesku, gdzie miejscowy Okocimski KS zremisował 3:3 z Wigrami Suwałki, zaś dwa gole padły po karnych (po jednym dla każdej z drużyn).[II liga wschodnia]»

[2008-07-22 22:09:37]
Nowy prezes OKS-u Olsztyn
Informacje podawane przed media w piątek potwierdziły się dzisiaj. Na drugiej części walnego zebrania członków OKS-u 1945 Olsztyn wybrano nowy zarząd i zarazem nowego prezesa klubu, którym został znany w Olsztynie Jerzy Szmit.[II liga wschodnia]»

[2008-07-08 17:50:53]
Mikołaj Skórnicki w KSZO
Kolejnym piłkarzem pozyskanym przez KSZO jest 29-letni obrońca Mikołaj Skórnicki, który podpisał dzisiaj z klubem z Ostrowca Świętokrzyskiego roczny kontrakt.[II liga wschodnia]»

[2008-05-02 00:18:50]
Leszek Ojrzyński zdymisjonowany
W związku ze słabymi wynikami sportowymi zarząd Wisły Płock zwolnił dzisiaj ze stanowiska trenera piłkarzy Leszka Ojrzyńskiego. W najbliższym meczu ligowym ze Stalą Stalowa Wola zespół poprowadzi Mariusz Bekas, pełniący dotychczas obowiązki trenera bramkarzy.[II liga wschodnia]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane