Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » II liga wschodnia

II liga wschodnia | 2009-08-27 16:22:13 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: HetmanZamosc.com

Miarka się przebrała… - oświadczenie piłkarzy Hetmana Zamość

My, piłkarze Klubu Sportowego „Hetman” Zamość informujemy, że w związku z tym, iż jesteśmy po raz kolejny zwodzeni przez p.o. prezesa pana Dariusza Pokryszkę obietnicami bez pokrycia, zawieszamy zajęcia treningowe oraz odmawiamy występu w meczu ligowym z GKS Jastrzębie.

Wszyscy przychodząc do Zamościa, mieliśmy w perspektywie miniony sezon, kiedy to wspólnie z trenerami oraz kibicami utrzymaliśmy drugą ligę dla Hetmana. Wierząc, w poprawę warunków do życia, warunków do gry w Hetmanie postanowiliśmy pozostać, również ze względu na sentyment do zamojskiego klubu.

Przychodzi w życiu piłkarza jednak taki moment, że trzeba powiedzieć: Stop! Wracając do naszych, zdaniem niektórych z Was pewnie drastycznych kroków informujemy, iż zarząd klubu nie zobowiązał się dopełnić żadnej z obietnic, a ciągłe przekładanie terminu spłat zobowiązań wydał się nam po prostu żałosny. Zaległości względem nas sięgają już blisko trzech miesięcy i mimo to p.o. prezesa pan Dariusz Pokryszka nadal zwodził nas, obiecując co najmniej zaliczki za grę dla Hetmana. Każdą zmianę terminu motywował faktem nieudolnej pracy urzędników miasta oraz brakiem możliwości przeskoczenia aspektów formalno – prawnych.

Takie rozmowy z prezesem prowadziliśmy do dnia, kiedy to mierzyliśmy się w ramach Pucharu Polski z poznańską Wartą. To właśnie na tym spotkaniu pragnęliśmy po raz kolejny ukazać swój protest wychodząc z opóźnieniem na murawę stadionu OSiR. Mimo tych wszystkich zawirowań, wyszliśmy i pokazaliśmy na boisku swoją determinację, ambicje oraz fakt, że piłka w Zamościu od każdej strony czy to sportowej, czy organizacyjno – finansowej powinna stać na jak najwyższym poziomie. Pragnęliśmy pokazać władzom klubu oraz urzędnikom, którzy zostali zaproszeni na to spotkanie, że piłka w Zamościu musi przetrwać. Pragnęliśmy pokazać na boisku, że należy nam się wynagrodzenie z tytułu kontraktów, które i tak są najniższe w drugiej lidze.

Żeby była jasność, rozmowy na temat poprawy warunków z włodarzami klubu, były prowadzone wielokrotnie. Przed meczem z Wartą pan Dariusz Pokryszka po raz kolejny złożył nam obietnicę, że to właśnie dzisiaj (27 sierpnia 2009 r.) wypłacone nam zostaną zaliczki. Niestety kolejny już termin minął, a nie możemy pozwolić na to, aby szargać własnym zdrowiem. Zależy nam na klubie, jednak dłużej tak być już nie może.

Dlatego jak już informowaliśmy. Do odwołania zawieszamy zajęcia treningowe oraz odmawiamy wyjścia na spotkanie ligowe z drużyną GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój). Miarka się przebrała!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Piłkarze Klubu Sportowego „Hetman” Zamość

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane