Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2019-05-23 14:53:59 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Pierwsze decyzje kadrowe w Miedzi

Poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe w Miedzi. Pięciu zawodników, którym w czerwcu wygasają kontrakty, żegna się z legnickim klubem. Miedź rozpoczęła także rozmowy w zawodnikami, którzy mają stanowić o sile drużyny w nadchodzącym sezonie.

Wraz z końcem sezonu wygasają umowy bramkarzy Sosłana Dżanajewa i Łukasza Sapeli oraz pomocnika Łukasza Garguły. Dodatkowo kończą się wypożyczenia Eltona Monteiro i Mateusza Żyro. Tych pięciu zawodników w nowym sezonie nie zobaczymy już barwach Miedzi.

Z tego grona najbardziej doświadczony w kontekście Miedzi jest 38-letni Łukasz Garguła, który w jej barwach od 2015 roku rozegrał 95 meczów ligowych i strzelił 9 bramek. Miał też spory udział, podobnie jak 36-letni Łukasz Sapela, w wywalczeniu przez Miedz historycznego awansu do Ekstraklasy. Elton Monteiro i Mateusz Żyro dołączyli do zespołu już w Ekstraklasie na zasadzie wypożyczenia, a Dżanajew wiosną podpisał z Miedzią krótkoterminowy kontrakt.

Miedź rozpoczęła już także rozmowy z zawodnikami, którzy mają stanowić o sile zespołu w nadchodzącym sezonie. Kadrę powinniśmy poznać do 17 czerwca, kiedy to zespół wznowi treningi.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane